Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY


DYREKCJA ORAZ NAUCZYCIELE

  • Adamczak Matyla Jolanta    edukacja wczesnoszkolna
  • Andrzejczak Filip    geografia
  • Andrzejewska Monika    wychowanie fizyczne
  • Biedrowska Kamila    matematyka
  • Borowiak Ewa    matematyka
  • Borowiak Małgorzata    wychowawca świetlicy
  • Buler Ewa    edukacja wczesnoszkolna
  • Cegielska Romana    edukacja wczesnoszkolna
  • Chałupka Karolina    język angielski
  • Chodziak Róża    informatyka
  • Cichoszewska Renata    język polski
  • Cieśla Anna    plastyka
  • Donke Lucyna    edukacja wczesnoszkolna
  • Drozda-Szajek Małgorzata    język angielski
  • Dutka Artur    biologia
  • Dziejarska Małgorzata    nauczyciel-bibliotekarz
  • Dzierlińska Anna    wychowawca świetlicy
  • Dziewiątka Łukasz    wychowanie fizyczne
  • Fiebig Natalia    informatyka
  • Foralewska Małgorzata    wychowawca świetlicy
  • Gabryś Joanna    geografia
  • Gindera Renata    edukacja wczesnoszkolna
  • Glapiak Anna    matematyka
  • Gorszka Hanna    technika
  • Grześkowiak Katarzyna    edukacja wczesnoszkolna
  • Hałat-Filuś Beata    wychowanie fizyczne
  • Hyżyk - Nyczka Ewa    wychowawca świetlicy
  • Ignaszewska Renata    język niemiecki
  • Iradzka Katarzyna    logopeda
  • Jachimowicz Katarzyna    biologia
  • Janowska Beata    matematyka
  • Jóźwiak Tomasz    informatyka
  • Juchocka Joanna    logopeda
  • Kaleta Anna    informatyka
  • Karolczak Lilianna    język polski
  • Kasperska Monika    język angielski
  • Knasiak Natalia    geografia
  • Koczorowska Alicja    pedagog
  • Komorowska Hanna    wychowanie fizyczne
  • Konieczna Grażyna    plastyka, technika
  • Kowalewska-Kamińska H.    wychowanie fizyczne
  • Kowalska Hanna    Wicedyrektor
  • Kozanecka-Stachowska W.    wychowanie fizyczne
  • Kozłowski Krzysztof    wychowanie fizyczne
  • Kramer-Cholewińska Ewa    nauczyciel-bibliotekarz
  • Krówczyński Maciej    wychowanie fizyczne
  • Krzysztoszek Karolina    język angielski
  • Krzywicka Anna    język niemiecki
  • Kurpisz Agnieszka    wychowanie fizyczne
  • Lajtke Katarzyna    edukacja wczesnoszkolna
  • Lajtke-Glapiak Joanna    wychowanie fizyczne
  • Lisiak Joanna    język niemiecki
  • Lubińska Hanna    przyroda
  • Łaszczyńska Sylwia    religia
  • Łukaszyk Wioletta    religia
  • Maćkowiak Edyta    język angielski
  • Maćkowiak Przemysław    muzyka
  • Mocek Sławomir    wychowanie fizyczne
  • Mrosek Leszek     informatyka
  • Nowaczyk Marta    Wicedyrektor
  • Nowak Beata    język polski
  • Nowak Damian    wychowanie fizyczne
  • Nowak Honorata    pomoc psych-pedag
  • Nowak Monika    chemia, plastyka
  • Pappelbaum Kinga    religia
  • Pawelska-Senftleben Monika    edukacja wczesnoszkolna
  • Pawlak Marek    wicedyrektor
  • Prajs Lucyna    edukacja wczesnoszkolna
  • Rudzińska-Pauch Magdalena    wychowawca świetlicy
  • Rzeźniczak Anna    język polski
  • Sadowska Agata    Dyrektor
  • Skoracka Izabela    zajęcia rewalidacyjne
  • Smoczyńska Danuta    fizyka
  • Sobczak Eliza    wychowawca świetlicy
  • Soszyńska Magdalena    wychowanie fizyczne
  • Stachowiak Agnieszka    wychowawca świetlicy
  • Stańczyk Robert    wychowanie fizyczne
  • Stencel Oktawia    język polski
  • Szulc Adrian    wychowanie fizyczne
  • Szwarc Izabela    wychowanie do życia w rodzinie
  • Szymyślik Jacek    wychowanie fizyczne
  • Świętek Teresa    edukacja wczesnoszkolna
  • Tarnowska Emilia    język polski
  • Tomaszewska Danuta    historia
  • Tomczak Sylwia    historia
  • Tomczyk Krzysztof    wychowanie fizyczne
  • Wachowiak Agata    wychowawca świetlicy
  • Wielgosz Kamila    język polski
  • Wielgosz-Tugrul Karolina    historia
  • Władkowska Anna    chemia
  • Woźny Krystian    wychowanie fizyczne

ADMINISTRACJA ORAZ OBSŁUGA

  • Bergmann Katarzyna    Starszy Referent
  • Janowska Dorota     Inspektor BHP
  • Kaźmierczak Marta    Pomoc kuchenna
  • Kmieć Marek     Konserwator
  • Matuszczyk Lidia    Sprzątaczka
  • Olejniczak Maria    Referent
  • Stępczak Martyna    Pomoc administracyjna
  • Sumela Barbara    Pomoc kuchenna
  • Szulc Jerzy     Konserwator