Po zaciętej walce i intensywnym pisaniu, z ogromną dumą wyłoniliśmy zwycięzców konkursu Mistrza Klawiatury ex aequo Jakuba Przybylaka (SP4) oraz Macieja Salomona (SP4). Zadziwili wszystkich swoją precyzją i szybkością. Wykonali zadanie najszybciej z minimalną ilością błędów, czym zapewnili sobie tytuł Mistrza Klawiatury. W kategorii POPRAWNOŚĆ zwyciężyły: I miejsce - Julia Bortel (SP5) oraz II miejsce - Zuzanna Talarczyk (SP5). Z kolei w kategorii SZYBKOŚĆ najwyższe miejsca zajęli: I miejsce - Jan Wojtecki (SP4) oraz Wiktoria Łabencka (SP12).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i udowodnili swoje umiejętności. Wasze zaangażowanie i wysiłek były godne podziwu. 

Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom, którzy wsparli uczniów w przygotowaniach do konkursu.

Mistrz Klawiatury to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również doskonała nauka szybkiego i poprawnego pisania na klawiaturze. Uczestnicy nabrali cennego doświadczenia i zdobyli nowe umiejętności, które z pewnością będą przydatne w przyszłości. Do zobaczenia w XIV edycji konkursu, za rok!