Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Szkoła z misją

Mamy radosną nowinę: nasza Szkoła uzyskała zaszczytny tytuł "Szkoła z misją". Jest on wynikiem wieloletniej współpracy z fundacją Redemptoris Missio w zakresie różnych akcji misyjnych. Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Gronu Pedagogicznemu za zaangażowanie w pomoc najbiedniejszym tego świat…

Czytaj więcej
6 grudnia Mikołajki

To już nasza szkolna tradycja. Jak, co roku 6 grudnia od samego rana szkolne korytarze zapełniły się uczniami ubranymi na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Ten dzień był inny niż wszystkie w końcu …Mikołaj

Czytaj więcej
Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III odwiedzali bibliotekę szkolną ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi i robili pamiątkowe sesje zdjęciowe w specjalnie przygotowanej na tą okazję scenerii. Odbyły się również zajęcia czytelnicze…

Czytaj więcej
Wojskowy Dzień Otwarty

Dnia 26 października uczniowie klasy III b, VI d oraz VII b uczestniczyli w Wojskowym Dniu Otwartym, który odbył się na terenie Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie. Obejrzeli sprzęt wojskowy różnych jednostek, liczne stoiska promocyjne oraz z apetytem zjedli wojskową grochówkę.

Czytaj więcej
Poczet sztandarowy

W minioną sobotę poczet sztandarowy w składzie: Igor Staniewski, Maja Neugebauer i Matylda Menes wziął udział w uroczystościach upamiętniających 84. rocznicę zamordowania obywateli Leszna przez hitlerowców. Uczniowie uczestniczyli we wspólnej modlitwie przy Mogile Rozstrzelanych, a następnie przeszl…

Czytaj więcej