Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
XVII Miejski Konkurs Matematyczny klas III-VIII

W piątek odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XVII Miejskim Konkursie Matematycznym klas III-VIII. Wydarzenie, jak co roku, odbyło się leszczyńskim Ratuszu. Z przyjemnością informujemy, że Sofiia Klypak z klasy 7c zajęła trzecie miejsce w kategorii klas siódmych. Jesteśmy dumni! Serdecznie…

Czytaj więcej
Finał Mistrza Klawiatury 2024 - etap międzyszkolny

W poniedziałek, 13 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Lesznie odbył się konkurs Mistrz Klawiatury. Była to już XIII edycja tego konkursu organizowana w naszej szkole. Wzięło w nim udział 17 uczniów, którzy podjęli wyzwanie przepisania tekstu w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą ilośc…

Czytaj więcej