W piątek 9 lipca 2021 r. szkoła czynna będzie do godziny 12.30.

Trwa rekrutacja uzupełniająca do klasy sportowej o profilu SZERMIERCZYM na rok szkolny 2021/2022.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie  ZAPRASZA dzieci do klasy czwartej sportowej o profilu SZERMIERCZYM.

WNIOSKI DO KLASY SPORTOWEJ można pobrać w sekretariacie szkoły oraz  ZE STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY.

WYPEŁNIONY WNIOSEK SKŁADAMY W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB WYSYŁAMY NA adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WNIOSKI SKŁADAMY  -  do 06.07.2021 r.

REKRUTACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 07.07.2021 o godz. 10.00  – w Sali sportowej w Szkole podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie BUDYNEK B

Pierwszy rok w szkole to  bardzo ważny czas dla każdego dziecka. Składają się na niego pierwsze doświadczenia w ławce szkolnej, pierwsze kontakty z nowymi kolegami oraz obowiązki edukacyjne. Odpowiedni tornister i wyprawka szkolna ułatwią dziecku wywiązywanie się z codziennych zadań szkolnych. Poniżej zamieszczamy  listę, która pomoże Państwu skompletować niezbędne materiały i przybory.

Attachments:
Download this file (wyprawka pierwszoklasisty.doc)wyprawka pierwszoklasisty.doc[ ]30 kB

Dnia 28.05.2021r. oraz 01.06.2021r. odbyły się Letnie Zawody Pływackie klas I-III Szkoły Podstawowej nr7 w Lesznie. Uczniowie wykazali się duchem walki i dużymi umiejętnościami pływackimi. Klasa I oraz II do pokonania miała dystans 25m stylem dowolnym, natomiast klasa III 50m stylem dowolnym.