100 lecie Niepodległości

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja_'21 do klas IV - sportowych

UWAGA !!!

 W związku z sytuacją pandemiczną i zawieszeniem pracy stacjonarnej w szkołach podstawowych do 11.04.2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nastąpi zmiana terminów prób sprawności fizycznej do wszystkich oddziałów sportowych. Proszę śledzić na bieżąco naszą stronę internetową 

 

Nowe terminy rekrutacji do klas sportowych

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych

 

 

 

 

 

 

 

Niepodległość

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie plastyczno – historycznym, którego celem było wykonanie lapbooka pt.” Moja opowieść o wolności” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie oraz Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Lesznie. Podczas spotkania w ratuszu dnia 10 grudnia 2108 r. wyróżnienia odebrały uczennice Zofia Wasielewska z klasy VIII a i Iga Machowiak z klasy VIII c.

Dnia 20.11.2018r. w naszej szkole uczniowie klas VI-VIII z inicjatywy nauczycieli historii przystąpili do udziału w turnieju mającego na celu ukazanie trudnych dziejów naszego państwa - „Jestem Polakiem i znam historię swojego kraju”.

Dnia 11.11.2018r. odbyła się liturgia mszy świętej w rocznicę odzyskania niepodległości, w której brali udział uczniowie z naszej szkoły. Uczestniczyli oni w modlitwie powszechnej za ojczyznę oraz byli zaangażowani w oprawę liturgiczną uroczystej mszy.

Dnia 15. 11. 2018r. w Bibliotece Uczelnianej PWSZ w Lesznie odbyło się spotkanie poetycko- muzyczne z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości podczas którego wystąpił nasz szkolny zespół wokalno-instrumentalny „Siódema”.

Dnia 29.10.2018r. odbył się Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych dla uczniów leszczyńskich szkół. Wyróżnienie otrzymała Amelia Molenda uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie.