Koszykówka

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja do klas pierwszych

 


 

 

Laboratoria Przyszłości

       


Wielkie brawa 🖒👏🤝 
WICEMISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ ⚽️🏆🥈🔝

W dniu dzisiejszym drużyna reprezentująca naszą szkołę rozegrała finał wojewódzki w Trzciance.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn podzielonych na 3 grupy. Na początku przyszło nam się zmierzyć z drużyna gospodarzy SP nr 2 z Trzcianki, z którą pewnie wygraliśmy 3:1. Następny mecz zremisowaliśmy z drużyną z SP 12 Gniezno 1:1 co pozwoliło nam zająć pierwsze miejsce w grupie oraz dało nam kwalifikacje do grupy grającej o miejsca 1-3.

W grupie finałowej w pierwszym spotkaniu po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy 3:1 SP nr 18 z Poznania. Po naszym meczu Szkoła Podstawowa z Przeźmierowa, która nie straciła do tej pory bramki w turnieju pokonała drużynę z Poznania 10:0 i było pewne, że tylko zwycięstwo da nam złoty medal.

Mecz z Szkoła z Przeźmierowa był meczem zdecydowanie dwóch najlepszych drużyn turnieju. Mimo że przegrywaliśmy 2:0 udało nam się doprowadzić do remisu 2:2. Chłopacy wykreowali sobie dużo dogodnych sytuacji, które mogły dać nam upragnione złoto. W decydującej sytuacji na 20 sekund przed końcem meczu w sytuacji stu procentowej zabrakło skutecznego wykończenia i mimo tego, że nie doznaliśmy smaku porażki podczas turnieju zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce w Wielkopolsce 👏.