Home

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja do klas pierwszych

 


 

 

Laboratoria Przyszłości

       

Aktualności

W dniach 21-25.01.2019 roku w naszej szkole odbywały się zajęcia świetlicowe. Mimo niskich temperatur na zewnątrz, u nas było gorąco!!!! Oj działo się działo 😊
A oto krótka fotorelacja z całego tygodnia:

Odpowiadając na apel organizatorów w dniu 6 stycznia, nasi uczniowie pod opieką katechetów wzięli udział w Orszaku Trzech Króli.


W dniu 21 grudnia uczniowie naszej szkoły wystawili dwa przedstawienia Jasełkowe. Pierwsze dla klas młodszych przygotowali uczniowie kl. 1b i 2f pod kierunkiem p. Lucyny Prajs  i p. Teresy Świętek. Drugie z udziałem starszych uczniów przygotowała katechetka p. Krystyna Królikowska. Jej podopieczni wystąpili w przedstawieniu o Bożym Narodzeniu zatytułowanym"A Betlejem to my sami". Oprawę muzyczną prowadził Pan Przemysław Maćkowiak.

II EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zwyczaj wysyłania kartek świątecznych rozpoczął się w Wielkiej Brytanii w 1834 roku. Sir Henry Cole, wraz ilustratorem Johnem Horsley'em, wpadł na pomysł świątecznej kartki. Dzisiaj, mimo rozpowszechnienia poczty elektronicznej, kartki świąteczne z życzeniami nadal cieszą się ogromną popularnością.