Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Zawsze, odkąd pamiętamy, pod koniec kwietnia i przez cały maj mówi się, rozprawia i pisze o książkach... Punktem wyjścia do tegorocznych rozważań i działań, były coroczne obchody międzynarodowego święta książki pod nazwą Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz obchodzonego co roku 8. maja Dn…

Czytaj więcej
Dzień szalonej fryzury

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów Naszej Szkoły do kolejnej wspólnej zabawy. 4 kwietnia odbył się Dzień Szalonej Fryzury! Dzień Szalonej Fryzury wzbudził duże zainteresowanie nie tylko dziewczynek, ale także chłopców. Pomysłów nie brakowało...kolorowe włosy, kwiaty, loki, a nawet rog…

Czytaj więcej
Projekt 1,5% Animator Szkolnej Kultury Fizycznej.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie dzięki współpracy z SZS WIELKOPOLSKA działa w projekcie 1,5% Animator Szkolnej Kultury Fizycznej. ZBIERAMY 1,5% PODATKU. Prosimy w imieniu całej społeczności szkolnej o wsparcie. Zebrane środki przeznaczymy na wyjazdy i starty w międzyszkolnych…

Czytaj więcej
Poczta Walentynkowa

14 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zorganizowana została Poczta Walentynkowa. Tego dnia wszystkie chętne osoby mogły obdarować swoją Przyjaciółkę, Przyjaciela lub Sympatię własnoręcznie wykonaną Walentynką.

Czytaj więcej
Spotkanie z Prezydentem Miasta Leszna

W dniu 16.01.2023 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Prezydenta Miasta Leszna- pana Łukasza Borowiaka, który poprowadził zajęcia z samorządności dla uczniów klas ósmych. Opowiedział o wielu ciekawych sprawach związanych z funkcjonowaniem Urzędu Miasta Leszna. Wszyscy obecni z zainteres…

Czytaj więcej
Konkurs kolędowania

Uczniowie naszej szkoły zakończyli okres bożonarodzeniowy kolędowaniem. 12 stycznia odbył się konkurs kolędowania, w którym uczestniczyło ponad 100 uczniów: były zespoły klasowe oraz soliści. Celem było przypomnienie społeczności szkolnej zapomnianego, niestety, pięknego i wesołego zwyczaju: KOLĘDNI…

Czytaj więcej
Warsztaty świąteczne

14 grudnia w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty świąteczne. Uczniowie razem z rodzicami mieli okazję wykonać ozdoby choinkowe z masy porcelanowej, które następnie pięknie ozdobili. Była świąteczna muzyka, ciepłe i zimne napoje, oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Czytaj więcej