Szkolna świetlica

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Zapraszamy do SP 7

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem szkoły, zapraszamy do SIÓDEMKI !!!
Obejrzyj filmik i dołącz do nas.

Rekrutacja do klas pierwszych

 


 

 

Laboratoria Przyszłości

       

9 grudnia odbyły się warsztaty świąteczne zorganizowane dla uczniów oraz ich rodziców. Wspólnie przygotowali przepiękne bałwanki, które tydzień później zostały wystawione na sprzedaż podczas Świątecznego Kiermaszu. Wszystko odbywało się już w prawdziwie świątecznej atmosferze: była choinka, kolędy i pyszne pierniki... Dziękujemy uczestnikom za przybycie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie równie ciekawie.