Szkolna świetlica

Świetlica

Z okazji Walentynek, wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali pocztę walentynkową dla uczniów klas 1-3. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i sprawiła wielką radość obdarowanym.

 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy wszystkim Babciom i Dziadkom  najserdeczniejsze życzenia : dużo zdrowia , spokoju i radości . Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz pociechy z wnuków.
Uczniowie nie zapomnieli w tym tygodniu o wykonaniu przepięknych laurek dla Ukochanych Babć i Dziadków.

 

 

 

Wrzesień rozpoczęliśmy od wakacyjnych wspomnień. Kolejny tydzień upłynął pod hasłem "Bezpieczeństwo w drodze do szkoły!". Odbył się konkurs wiedzy o ruchu drogowym - dyplomy oraz upominki za udział otrzymali : Kajetan Urbańczyk, Veronika Diorditsa, Maja Żymelska, Vitalina Merkulova., Natalia Nowak. Miejsca na podium należały do:

I miejsce - Antonina Konopka 3a

II miejsce - Maksym Demski 2a

III miejsce - Filip Grześkowiak  2a

Kolejne tygodnie to rozmowy o kolorach jesieni, oraz zmianach zachodzących w przyrodzie i mnóstwo jesiennych prac plastycznych. Rozmawialiśmy również o naszych zwierzątkach domowych i ulubionych bajkach.  Kiedy tylko pogoda dopisywała bawiliśmy się na świeżym powietrzu.

Już za kilka dni powitamy WAKACJE! Dzisiejsze prace będą bardzo wakacyjne.
A już jutro obchodzimy Dzień Ojca, w związku z tym znajdziemy dziś także kilka propozycji na laurkę dla taty.

Propozycja p. Ani:

Propozycja p. Ewy:

Propozycja p. Agnieszki:

Propozycja p. Gosi:

Propozycja p. Agaty:

  • Łamigłówki do pobrania