Koszykówka

Koszykówka

W lipcu 2019 roku dziewczęta A. Jankowska, N. Owczarczyk, M. Środecka i W. Tobółka absolwentki klasy sportowej naszej szkoły wzięły udział w 53 Międzynarodowej Olimpiadzie Dzieci ( International Olimpic Games ) w Rosji, w Ufa.

Sukcesy koszykarek w roku szkolnym 2018/2019:

VII msc – 4os – etap Wojewódzki

II msc – 4os – etap Rejonowy

III msc – 4os - etap Powiat

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Koszykówka Dziewcząt

II msc – 12os – etap Powiat

Błajet Zofia, Jankowska Ania, Majchrzak Magdalena, Matuszewska Alicja, Moksiewicz

Ola, Nowacka Zosia, Owczarczyk Nikola Pejska Maria, Piosicka Wiktoria, Skrzypczak

Julia, Sztul Julia, Tobółka Wiktoria

Wielkopolska Liga Młodziczek  Starszych U-14 Kobiet w Koszykówce  WZKosz

II msc – 16os – etap Wojewódzki

Julia Skrzypczak, Zosia Nowacka,      Aleksandra Bednarczyk, Paulina  Bojkowska, Nikola