Rok małego odkrywcy

W dniu 10 września 2019r., w ramach realizacji projektu "Rok małego odkrywcy" klasa  III a (wych. Roma Cegielska) wzięła udział w warsztatach interdyscyplinarnych zorganizowanych przez "Arenę Kreatywnej Edukacji". Zajęcia przepełnione były ciekawostkami z różnych dziedzin życia oraz inspirującymi doświadczeniami. Miały charakter aktywizujący uczniów intelektualnie i ruchowo.

Projekt edukacyjny "Rok małego odkrywcy" jest propozycją wielokierunkowych zajęć dla uczniów  klas I-III. Każde z zajęć to podróż ucznia do innej krainy, w której będzie uczestniczyć poprzez twórcze i kreatywne działania . Wiedza oraz tok zajęć dostosowane są do wieku oraz możliwości rozwojowych  uczestników. W trakcie trwania projektu każda z grup tworzy zapis fotograficzny działań. Projekt trwać będzie od 1.09.2019 r. do 19.06.2020. w wymiarze 3 godzin miesięcznie.