UWAGA !!!

W związku z sytuacją pandemiczną i zawieszeniem pracy stacjonarnej w szkołach podstawowych do 11.04.2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nastąpi zmiana terminów prób sprawności fizycznej do wszystkich oddziałów sportowych. Proszę śledzić na bieżąco naszą stronę internetową

Szanowni Państwo

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje Warsztaty kształtujące umiejętności wychowawcze

"Szkoła dla Rodziców, czyli wychowanie bez porażek" dla rodziców oraz opiekunów.

Więcej informacji na Facebooku TKOPD

Zachęcamy Państwa, dzieci, całe rodziny do wysłuchania opowieści "Sieciaki - misja bezpieczny internet". Jest to przekaz, który trafi do każdego, historia opowiedziana w dostępny sposób, zainteresuje wielu.

Całe słuchowisko znajdziecie pod adresem: "Sieciaki - misja bezpieczny internet"

#znalezione w sieci

Pedagodzy szkolni pozostają do dyspozycji rodziców/opiekunów codziennie w godzinach od 7:30 do 15:00.

Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie (nr wewnętrzny 40),

mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

lub poprzez edziennik.

Jak dbać o samego siebie? Powiedz sobie coś miłego!! Bądź dla siebie dobry!