Szanowni Państwo,

jesteście w sytuacji okołorozwodowej? Wasze dziecko przeżywa rozstanie rodziców? Jak zrozumieć dziecko i jakie wsparcie możecie podarować dziecku? Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Szanowni Państwo

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje Warsztaty kształtujące umiejętności wychowawcze

"Szkoła dla Rodziców, czyli wychowanie bez porażek" dla rodziców oraz opiekunów.

Więcej informacji na Facebooku TKOPD

Zachęcamy Państwa, dzieci, całe rodziny do wysłuchania opowieści "Sieciaki - misja bezpieczny internet". Jest to przekaz, który trafi do każdego, historia opowiedziana w dostępny sposób, zainteresuje wielu.

Całe słuchowisko znajdziecie pod adresem: "Sieciaki - misja bezpieczny internet"

#znalezione w sieci