Konkursy

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja_'21 do klas IV - sportowych

 

Zgodnie z podstawą prawną  rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.04.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem nr 59/3/2021 Prezydenta Miasta Leszna w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego dla kandydatów do oddziałów sportowych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Leszno w dniach od 06.05.2021 do 12.05.2021 odbędą się egzaminy sprawnościowe do oddziałów sportowych W Szkole Podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie.
TERMINARZ PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ - REKRUTACJA DO KLAS IV SPORTOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 IM. WOJSKA POLSKIEGO W LESZNIE
- 06.05.2021 (czwartek) GODZINA 15:15 - KLASA IV PŁYWANIE, SP7 ŚRODOWISKOWA PŁYWALNIA EDUKACYJNA  
- 07.05.2021 (piątek) GODZINA 15:15 - KLASA IV PŁYWANIE, SP7 SALA GIMNASTYCZNA (budynek B)
- 10.05.2021 (poniedziałek) GODZINA 15:15 - KLASA IV KOSZYKÓWKA, SALA GIMNASTYCZNA (budynek B)
- 11.05.2021 (wtorek) GODZINA 15:15 - KLASA IV SZERMIERKA, SP7 SALA GIMNASTYCZNA (budynekB)
- 12.05.2021 (środa) GODZINA 15:15 - KLASA IV PIŁKA NOŻNA, HALA PNEUMATYCZNA SP 7 LESZNO
Próby sprawnościowe do klas sportowych odbędą się na boiskach sportowych SP 7 Leszno. Egzaminy  zostaną przeprowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Próby sprawnościowe odbywać się będą w 10 osobowych grupach. Kandydaci do klas sportowych zostaną podzieleni na grupy 10 osobowe w dniu rekrutacji. Próby sprawności ogólnej prowadzone będą na boisku wielofunkcyjnym. Próby sprawności specjalnej odbywać się będą na szkolnym boisku do piłki nożnej.
Osoby rekrutowane będą dezynfekowały ręce przed wejściem na boiska sportowe - szkoła zapewni środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego;
Prowadzący zdezynfekuje użyty sprzęt sportowy, z którym uczestnicy mieli kontakt po każdym użyciu i każdej grupie korzystających;
Kontakt między grupami korzystających zostanie ograniczony poprzez wyznaczenie stałych miejsc zbiórki. Pomiędzy rekrutacją kolejnej grupy zostanie przeprowadzona 5 minutowa przerwa podczas której zostanie przeprowadzona wymiana i dezynfekcja sprzętu służącego do rekrutacji.
Prowadzący będzie nadzorował dezynfekcję rąk osób wchodzących i opuszczających obiekt;
Wyłączona będzie możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego przez uczestników rekrutacji, a w przypadku skorzystania z toalety pomieszczenie zostanie zdezynfekowane.
Próby sprawności specjalnej do klasy o profilu pływanie odbędą się na obiekcie Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie - obowiązują zasady i regulamin obiektu. Zbiórka przed wejściem na basen z zachowaniem bezpiecznej odległości. Kandydaci również zostaną podzieleni na grupy 10 osobowe.

Nowe terminy rekrutacji do klas sportowych

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych

 

 

 

 

 

 

 

Do tego konkursu tak naprawdę zachęciły mnie same dzieci, które na lekcje religii zaczęły przynosić rozmaite różańce. Pomyślałam – dlaczego rezygnować z tego konkursu?  Nawet taki czas jak pandemia można wykorzystać w dobry sposób, by choć na chwilę oderwać się od tego trudnego czasu. Dlatego od 19.10.2020- 29.10.2020 ogłosiłam w klasach pierwszych konkurs na wykonanie najpiękniejszego różańca. Do tego konkursu zgłosiło się 39 dzieci. Różańce zostały wykonane z przeróżnych materiałów np: z makaronów, koralików, pierników, kasztanów, modeliny, jarzębiny i wielu innych materiałów.

Oto nasi zwycięzcy:

Miejsce I

W klasach 1a,1b,1c,1d zajęli:

 1. Adamiak Leon
 2. Bachryj Bartłomiej
 3. Diorditsa Veronika
 4. Graja Bartosz
 5. Guzikowski Kacper
 6. Kasprowiak Zofia
 7. Knop Hanna
 8. Kużniak Maria
 9. Rogala Michał
 10. Stożek Maja
 11. Szelużyńska Julia
 12. Tatiana Wiśniewska
 13. Tomczak Jakub
 14. Wróblewski Mateusz

 

Miejsce II

W klasach 1a,1b,1c,1d zajęli:

 1. Fortuniak Barbara
 2. Gejgał Aleksandra
 3. Jekel Julia
 4. Jeziorska Amelia
 5. Kamieniarz Urszula
 6. Lewandowski Mikołaj
 7. Łaszczyński Wiktor
 8. Nadol Amelia
 9. Polsakiewicz Emilia
 10. Szymanowski Dawid
 11. Tórz Kacper
 12. Urbańczyk Kajetan
 13. Zamelski Michał

 

Miejsce III

W klasach 1a,1b,1c,1d zajęli:

 1. Berczyk Jakub
 2. Gorwa Igor
 3. Kapała Izabela
 4. Krawczyk Aleksandra
 5. Nowak Franciszek
 6. Poprawa Jessica
 7. Skrzypczak Lena
 8. Tórz Elena
 9. Woźniak Zofia

Wyróżnienia przyznano:

 1. Malcherek Maria
 2. Dziadkowiak Aleksandra

Gratuluję wszystkim zwycięzcom!