Edukacja wczesnoszkolna

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja do klas pierwszych

 


 

 

Laboratoria Przyszłości

       


4 grudnia to tradycyjne święto górnicze, czyli Barbórka. To właśnie tego dnia górnicy obchodzą swoje święto. Z tej okazji uczniów klasy 3e odwiedził górnik PGNiG w towarzystwie Gazusia. Uczniowie mieli okazję z bliska obejrzeć galowy mundur górniczy oraz czapkę górniczą, zwaną czako. Dzieci poznały tajniki niebezpiecznej i trudnej pracy w kopalni, a także dokładne sposoby wydobywania surowców. Spotkanie urozmaicało wiele ciekawych eksponatów przyniesionych przez górnika, a przede wszystkim obecność wesołej maskotki. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali upominki, z których byli bardzo zadowoleni.