Edukacja wczesnoszkolna

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków zabawa. W naszej szkole odbył się wielki Bal Karnawałowy, w którym dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegał końca na dzieci czekała ostatnia zabawa. Był to pokaz mody oraz wybór króla i królowej balu. Wybór był bardzo ciężki dlatego wybrano również księżniczkę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Bal dla dzieci prowadził DJ Zen, który z ogromnym zaangażowaniem zabawiał dzieci do znanych przebojów. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.