Edukacja wczesnoszkolna

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja_'21 do klas IV - sportowych

UWAGA !!!

 W związku z sytuacją pandemiczną i zawieszeniem pracy stacjonarnej w szkołach podstawowych do 11.04.2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nastąpi zmiana terminów prób sprawności fizycznej do wszystkich oddziałów sportowych. Proszę śledzić na bieżąco naszą stronę internetową 

 

Nowe terminy rekrutacji do klas sportowych

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych

 

 

 

 

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna

„GRA WARTA ŚWIECZKI” rocznik 2012 to nazwa turnieju który odbył 14.03.2021 r. w Gorzowie Wielkopolskim. To bardzo mocno obsadzony turniej najlepszymi drużynami z całej Polski.

Maks Paul z klasy 2b grał w swojej drugiej drużynie AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA Poznań, jako drużyna wygrali wszystkie mecze i zostają niepokonani; wygrali cały turniej zajmując 1 miejsce. W tym turnieju Maks został wybrany MVP czyli najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dnia 11.03.2021 klasa 2 e wzięła udział w zajęciach językowo-ruchowych organizowanych przez panią Małgorzatę Borowiak i panią Magdalenę Rudzińską-Pauch. Uczniowie poznali kilka zabaw, w które często bawią się ich rówieśnicy w Hiszpanii. Brali też czynny udział w zawodach językowych pokonując 5 rund zadań specjalnych. Dzieci tańczyły, śpiewały w języku hiszpańskim świetnie się przy tym bawiąc. Przy okazji każdy miał szansę nauczyć się nowych słów i zwrotów w języku hiszpańskim. Uczniowie poznali również historię lizaków Chupa Chups. Za aktywny udzi​ał w zajęciach wszyscy otrzymali hiszpańskie dyplomy, medale i "słynne" lizaki. 

W ramach realizacji projektu „Mali odkrywcy” uczniowie klas 2 a i 2 b poprzez doświadczenie, działanie poznawali etapy sadzenia i siania roślin. Obserwacja kolejnych etapów kiełkowania i wzrostu roślin – pozwoliła zapoznać ich z  etapami rozwoju rośliny doniczkowej-  sansewierii oraz hodowli nasiona fasoli -od nasiona  do dojrzałej rośliny.

8 marca uczniowie klasy 2 e świętowali klasowy Dzień Kobiet. Były wesołe piosenki, wspólna inscenizacja wiersza "Kto się czubi, ten się lubi". Nie zabrakło też życzeń i upominków dla wszystkich kobiet, tych małych i dużych 🙂 

Uczeń naszej szkoły zajął 3 miejsce w duecie w międzynarodowym konkursie „Magia Tańca” w Ostrowie Wielkopolskim.

Gratulacje!