Edukacja wczesnoszkolna

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

Edukacja wczesnoszkolna

Kuba Berczyk uczeń klas I d brał udział w zawodach  PIT BIKE CUP w Toruniu 04.10.2020 r. wrócił z medalem na szyi.
Gratulujemy sukcesu i miejsca na podium!
Życzymy dalszych osiągnięć!

Tymon Jankowiak uczeń klasy IIIb, uczestniczył w kolejnych rozgrywkach szachowych w Sypniewie 27.09.2020. Po wielu starciach zdobył zaszczytne miejsca na podium:
III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów GRUPA C9
III miejsce w Eliminacjach Strefowych ZP-WP, GRUPA C9

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

Uczeń klasy 1d Dawid Szymanowski wystartował w 3 edycji biegu z przeszkodami. który odbywał się na żwirowni w Zaborowie. W zmaganiach uczestnicy pokonywali wiele przeszkód, wśród których były m.in. podbiegi, zbiegi, czołganie w błocie, podciąganie na specjalnie przygotowanych platwormach i podestach. Z torem przeszkód i kilometrową trasą Dawid poradził sobie doskonale.

Brawo! Gratulacje!

Uczniowie klas trzecich brali udział w jesiennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” w kategorii zintegrowanych sprawności. Z całego kraju uczestniczyło 3991 dzieci. Laureatami tej edycji zostali uczniowie naszej szkoły:

Natalia Włudarczyk, klasa III f

Igor Juskowiak, klasa III b

Aleksandra Woźniak, klasa III a

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 😊

Kalina Wiśniewska, uczennica kl. 2a nie tylko rozwija swoje umiejętności pływackie, ale również bardzo dobrze jeździ na nartach. Podczas Mistrzostw Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w Zieleńcu zajęła I miejsce w narciarstwie dziewcząt w kat. młodszych dzieci.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)