Edukacja wczesnoszkolna

zdjęcia chmur i nieba

Mikołaj_SP7

Edukacja wczesnoszkolna

Maks z klasy 2b na co dzień gra w Akademii Piłkarskiej w Lesznie. 12.12.2020 w Poznaniu odbył się wielki turniej Football Pro CUP Master 2020 gdzie przyjechały drużyny dzieci z całej Polski. Jako drużyna zajęli 2 miejsce, a indywidualnie Maks został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Brawo!

Kuba z klasy I d aktywnie rozwija swoje umiejętności w speedrowerze . Z odbywających się w Lesznie Drużynowych Mistrzostw  Żaków Okręgu Zachodniego wrócił z medalem. Zawody odbywały się 17 października 2020r.

Kolejny sukces odniósł startując w Zawodach PIT BIKE CUP na Torze w Mórkowie dnia 24 października 2020r. Stając na podium otrzymał piękną statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Kuba Berczyk uczeń klas I d brał udział w zawodach  PIT BIKE CUP w Toruniu 04.10.2020 r. wrócił z medalem na szyi.
Gratulujemy sukcesu i miejsca na podium!
Życzymy dalszych osiągnięć!

Tymon Jankowiak uczeń klasy IIIb, uczestniczył w kolejnych rozgrywkach szachowych w Sypniewie 27.09.2020. Po wielu starciach zdobył zaszczytne miejsca na podium:
III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów GRUPA C9
III miejsce w Eliminacjach Strefowych ZP-WP, GRUPA C9

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

Uczeń klasy 1d Dawid Szymanowski wystartował w 3 edycji biegu z przeszkodami. który odbywał się na żwirowni w Zaborowie. W zmaganiach uczestnicy pokonywali wiele przeszkód, wśród których były m.in. podbiegi, zbiegi, czołganie w błocie, podciąganie na specjalnie przygotowanych platwormach i podestach. Z torem przeszkód i kilometrową trasą Dawid poradził sobie doskonale.

Brawo! Gratulacje!