Ubezpieczenie_2019

Rada Rodziców informuje o możliwości zawarcia grupowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla uczniów naszej szkoły w dwóch firmach:

1. PZU S.A.

Składka 60 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  23 000 zł, w wariancie II Bis.

Składka 100 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  40 000 zł, w wariancie II Bis.

Składka 92 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  20 000 zł, w wariancie I.

Składka 90 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  25 000 zł, w wariancie II.

W terminie do 27.09.2019 r. można zawrzeć ubezpieczenie w biurze agenta nieopodal szkoły, w pawilonie handlowym na parkingu koło Centrum  Handlowego Manhattan, obok sklepu rybnego, koło wieżowców.

1. InterRisk - poprzez brokera Stratton Brokers

Składka 39 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  20 000 zł.

Składka 61 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  30 000 zł.

Składka 91 zł rocznie, suma  ubezpieczenia  50 000 zł.

W terminie do 30.09.2019 r. można zawrzeć polisę i opłacić składkę online w sieci Internet.

1. https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
  2. Podaj ID Szkoły: x29rh
  3. Wybierz wariant i odbierz swoją polisę na e-mail

Składka na radę rodziców wynosi 50 zł, prosimy o dokonanie wpłaty do 31.12.2019 r.

Przewodniczący Rady Rodziców

Mariusz Nowacki