Biblioteka

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja_'21 do klas IV - sportowych

 

Zgodnie z podstawą prawną  rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.04.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem nr 59/3/2021 Prezydenta Miasta Leszna w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego dla kandydatów do oddziałów sportowych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Leszno w dniach od 06.05.2021 do 12.05.2021 odbędą się egzaminy sprawnościowe do oddziałów sportowych W Szkole Podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie.
TERMINARZ PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ - REKRUTACJA DO KLAS IV SPORTOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 IM. WOJSKA POLSKIEGO W LESZNIE
- 06.05.2021 (czwartek) GODZINA 15:15 - KLASA IV PŁYWANIE, SP7 ŚRODOWISKOWA PŁYWALNIA EDUKACYJNA  
- 07.05.2021 (piątek) GODZINA 15:15 - KLASA IV PŁYWANIE, SP7 SALA GIMNASTYCZNA (budynek B)
- 10.05.2021 (poniedziałek) GODZINA 15:15 - KLASA IV KOSZYKÓWKA, SALA GIMNASTYCZNA (budynek B)
- 11.05.2021 (wtorek) GODZINA 15:15 - KLASA IV SZERMIERKA, SP7 SALA GIMNASTYCZNA (budynekB)
- 12.05.2021 (środa) GODZINA 15:15 - KLASA IV PIŁKA NOŻNA, HALA PNEUMATYCZNA SP 7 LESZNO
Próby sprawnościowe do klas sportowych odbędą się na boiskach sportowych SP 7 Leszno. Egzaminy  zostaną przeprowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Próby sprawnościowe odbywać się będą w 10 osobowych grupach. Kandydaci do klas sportowych zostaną podzieleni na grupy 10 osobowe w dniu rekrutacji. Próby sprawności ogólnej prowadzone będą na boisku wielofunkcyjnym. Próby sprawności specjalnej odbywać się będą na szkolnym boisku do piłki nożnej.
Osoby rekrutowane będą dezynfekowały ręce przed wejściem na boiska sportowe - szkoła zapewni środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego;
Prowadzący zdezynfekuje użyty sprzęt sportowy, z którym uczestnicy mieli kontakt po każdym użyciu i każdej grupie korzystających;
Kontakt między grupami korzystających zostanie ograniczony poprzez wyznaczenie stałych miejsc zbiórki. Pomiędzy rekrutacją kolejnej grupy zostanie przeprowadzona 5 minutowa przerwa podczas której zostanie przeprowadzona wymiana i dezynfekcja sprzętu służącego do rekrutacji.
Prowadzący będzie nadzorował dezynfekcję rąk osób wchodzących i opuszczających obiekt;
Wyłączona będzie możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego przez uczestników rekrutacji, a w przypadku skorzystania z toalety pomieszczenie zostanie zdezynfekowane.
Próby sprawności specjalnej do klasy o profilu pływanie odbędą się na obiekcie Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie - obowiązują zasady i regulamin obiektu. Zbiórka przed wejściem na basen z zachowaniem bezpiecznej odległości. Kandydaci również zostaną podzieleni na grupy 10 osobowe.

Nowe terminy rekrutacji do klas sportowych

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych

 

 

 

 

 

 

 

biblioteka

Witajcie!!!

 W tym roku nie możemy się spotkać w bibliotece i złożyć sobie życzeń świątecznych osobiście, dlatego przesyłamy je w ten sposób, zachęcając jednocześnie do kreatywnego spędzania wolnego czasu w przerwie świąteczno-noworocznej.

 

Kochani Czytelnicy!

Dziś kilka propozycji wzięcia udziału w naszych corocznych szkolnych konkursach bibliotecznych, które cieszyły się zawsze Waszym zainteresowaniem!

Oto konkursy na SZÓSTKĘ!!! Zapraszam serdecznie do udziału w nich !!! 

Dla uczniów klas IV to z pewnością nowości, dlatego szczegółowo podaję regulaminy:)

Co roku w listopadzie w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Była to zawsze doskonała okazja, by o tych przesympatycznych pluszakach porozmawiać, przynieść je do klasy i podzielić się z kolegami i koleżankami ich historią. W tym roku trochę nietypowo będziemy świętować. Niestety nie możemy się spotkać w szkole i zorganizować dla Was zajęć, dlatego spotykamy się wirtualnie i zapraszamy mimo wszystko do świętowania i wspólnej zabawy!

Witajcie moi drodzy!

 

Kolejny raz spotykam się z Wami wirtualnie, aby zaproponować możliwości spędzania wolnego czasu podczas pozostawania w domu.

 

  1. Mam nadzieję, że pamiętacie jakie dzisiaj mamy święto? Oczywiście, że dzisiaj 26 maja, czyli:

 

DZIEŃ MATKI

Pamiętajcie i ci młodsi i ci starsi o złożeniu życzeń swoim mamusiom!!!!

DLA WSZYSTKICH MAM

Obiecałam, że będzie baśniowo i kolorowo... będzie, tyle, że za tydzień:)

Nie mogłam odmówić sobie możliwości przekazania odrobiny informacji, o tak WAŻNEJ POSTACI w naszej historii, którym był Karol Wojtyła, znany całemu światu jako papież Jan Paweł II.

Miałam szczęście Go poznać, a Wy Kochani, macie szansę teraz:)