Kochani Czytelnicy!

Dziś kilka propozycji wzięcia udziału w naszych corocznych szkolnych konkursach bibliotecznych, które cieszyły się zawsze Waszym zainteresowaniem!

Oto konkursy na SZÓSTKĘ!!! Zapraszam serdecznie do udziału w nich !!!

Dla uczniów klas IV to z pewnością nowości, dlatego szczegółowo podaję regulaminy:)

Co roku w listopadzie w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Była to zawsze doskonała okazja, by o tych przesympatycznych pluszakach porozmawiać, przynieść je do klasy i podzielić się z kolegami i koleżankami ich historią. W tym roku trochę nietypowo będziemy świętować. Niestety nie możemy się spotkać w szkole i zorganizować dla Was zajęć, dlatego spotykamy się wirtualnie i zapraszamy mimo wszystko do świętowania i wspólnej zabawy!

Witajcie moi drodzy!

Kolejny raz spotykam się z Wami wirtualnie, aby zaproponować możliwości spędzania wolnego czasu podczas pozostawania w domu.

1. Mam nadzieję, że pamiętacie jakie dzisiaj mamy święto? Oczywiście, że dzisiaj 26 maja, czyli:

DZIEŃ MATKI

Pamiętajcie i ci młodsi i ci starsi o złożeniu życzeń swoim mamusiom!!!!

DLA WSZYSTKICH MAM

Obiecałam, że będzie baśniowo i kolorowo... będzie, tyle, że za tydzień:)

Nie mogłam odmówić sobie możliwości przekazania odrobiny informacji, o tak WAŻNEJ POSTACI w naszej historii, którym był Karol Wojtyła, znany całemu światu jako papież Jan Paweł II.

Miałam szczęście Go poznać, a Wy Kochani, macie szansę teraz:)

Witajcie Kochani!

Wiem, że za oknem wiosna i kusi nas, aby wyjść na spacer, albo chociaż do ogródka. Ale jeśli znajdziecie wolną chwilę zajrzyjcie do moich propozycji i poczytajcie, obejrzyjcie, posłuchajcie… a także pobawcie się:)

Oto kolejne spotkania w wirtualnej bibliotece.

1. 18 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzeów. Od kilku lat można było w tym czasie również zwiedzać muzea nocą. Niestety sytuacja uniemożliwiła nam osobisty kontakt, dlatego zapraszam Was na wirtualny spacer po muzeach w Polsce i na świecie. Skopiujcie link i oglądajcie: