Home

inwa

<script type="text/javascript">
var _userway_config = {
account: 'nAitwgfntw'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js"></script>

Rekrutacja_'21 do klas IV - sportowych

UWAGA !!!

 W związku z sytuacją pandemiczną i zawieszeniem pracy stacjonarnej w szkołach podstawowych do 11.04.2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nastąpi zmiana terminów prób sprawności fizycznej do wszystkich oddziałów sportowych. Proszę śledzić na bieżąco naszą stronę internetową 

 

Nowe terminy rekrutacji do klas sportowych

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych

 

 

 

 

 

 

 

22 lutego 2021 r. o godz. 17 na platformie Teams spotkali się reprezentanci wszystkich klas ósmych, aby wziąć udział w I konkursie czytelniczym online „Znamy nasze lektury”. Był to jednocześnie dobry sposób na powtórkę przed egzaminem. Największą wiedzą wykazał się TYMON PUDLISZEWSKI z klasy 8c, drugie miejsce zajął OSKAR UZAROWSKI z klasy 8e, a trzecie – HANNA SZYMAŃSKA z 8d.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!