Home

zdjęcia chmur i nieba

Mikołaj_SP7

         

  

Skarpety św. Mikołaja dotarły również do dzieci i młodzieży ze Szkolnego Ośrodka Wychowawczego im. Franciszka Ratajczaka w Rydzynie. Zadaję sobie pytanie kto z nas wszystkich więcej otrzymał? Oni- czy my? Jak widać warto podarować innym swój czas, zrezygnować ze swojego ulubionego batonika, czekolady na rzecz drugiego człowieka, by zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci. Dla nas to może nic - dla nich naprawdę przyszedł św. Mikołaj. Każdy z nas ma w sobie tyle dobra, że potrafi dzielić się nim z innymi.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Wam kochani Rodzice za Wasz trud- bo przecież to Wy siedzieliście po nocach szyjąc te piękne arcydzieła. Dziękuję Wam moje kochane dzieci, za Wasze zaangażowanie i pomoc. Jesteście najlepszymi pomocnikami św. Mikołaja:)