zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

Wszystkich absolwentów klas ósmych zapraszam do szkoły 31 lipca 2020 r. (piątek) po odbiór  Zaświadczeń dotyczących szczegółowych  wyników egzaminu ósmoklasisty. Dokumenty będą wydawane na parterze budynku A  przy stołówce szkolnej. Ze względów organizacyjnych prosimy o odbiór Zaświadczeń  wg harmonogramu:

Klasa

Wyznaczona godzina odbioru                                                      dla absolwentów klas

8c

8d

8e

13.00 - 14.00

Przychodząc po odbiór dokumentu pamiętajcie o środkach ochrony osobistej – obowiązkowo każdy zaopatrzony jest w  maseczkę.

Przypominam również, że absolwenci szkół podstawowych będą mogli sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które otrzymaliście  od wychowawców klas. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br . od godz. 10:00.

Pamiętajcie. że do  4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty, w sposób określony dla szkoły, do której dany absolwent kandyduje.

Gratuluję wszystkim absolwentom uzyskanych wyników

Beata Mrosek