Home

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

 

Lista kandydatów przyjętych do klasy IV – profil koszykówka Szkoła podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

  1. Cieślik Anna
  2. Dziedzic Natalia
  3. Małecka Natalia
  4. Muszyńska Klara
  5. Nowakowska Blanka
  6. Olejnicka Emilia
  7. Papież Monika
  8. Pieprzyk Hanna
  9. Puślecka Oliwia
  10. Szocik Julia
  11. Witkowska Laura
  12. Włudarczyk Natalia

 

Lista kandydatów przyjętych do klasy IV – profil piłka nożna Szkoła podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

  1. Chudziński Maksymilian
  2. Ciesielski Kacper
  3. Ciesiółka Fabian Mikołaj
  4. Jędrzejczak Nikodem
  5. Konior Filip
  6. Krzykała Jędrzej
  7. Kuźniak Antoni
  8. Łupicki Michał
  9. Michałowicz Mateusz
  10. Nowak Przemysław
  11. Pawłowski Maksymilian
  12. Prałat Stanisław
  13. Sobczak Mikołaj
  14. Sobkowiak Kornel
  15. Justka Miłosz
  16. Rachuta Norbert Marek

 

Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy IV – profil piłka nożna Szkoła podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

  1. Antoniewicz Maksymilian Zbigniew
  2. Chmielewski Olivier
  3. Grochowczak Olivier
  4. Grześkowiak Adam
  5. Jańczak Fabian
  6. Kaczmarek Filip
  7. Makowiecki Jakub
  8. Tomkowiak Alex Olivier

 

Lista kandydatów przyjętych do klasy IV – profil pływanie Szkoła podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

  1. Antoniewicz Maksymilian Zbigniew
  2. Beczkiewicz Aleksandra Maria
  3. Biniak Kryspin
  4. Bobko Wiktoria
  5. Kapela Filip Marian
  6. Leończuk Jakub Jan
  7. Machowski Adam
  8. May Marcelina
  9. Michalska Maja
  10. Mikołajczyk Julia
  11. Pabierowska Lena
  12. Picz Melanie
  13. Pietrzyk Mikołaj
  14. Poczta Filip
  15. Polsakiewicz Maja Maria
  16. Połomska Abigail
  17. Semenków Krzysztof Grzegorz
  18. Senftleben Maria
  19. Stańczak Filip
  20. Stożek Krzysztof Daniel
  21. Szpak Mateusz Jan
  22. Ślotała Bartosz
  23. Tarasiewicz Maciej
  24. Wilkowska Julia Maria
  25. Woźniak Aleksandra
  26. Wróblewska Julia
  27. Zamelska Marta
  28. Szczepaniak Jakub Leon
  29. Zagrocki Leon Maksymilian