Home

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

Pod koniec kwietnia odbył się konkurs plastyczno – zawodoznawczy pt. „Moja droga do marzeń” w formie zdalnej.

Celem konkursu było wspieranie rozwoju dzieci w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego na etapie edukacji w szkole podstawowej. Prace były wykonane różnymi technikami plastycznymi. Uczniowie wykazali się kreatywnością i dużym zaangażowaniem.

         Ze względu na wyrównany i wysoki poziom oraz specyfikę obecnej sytuacji komisja w składzie: p. Ewa Konieczna oraz p. Anna Cieśla, zdecydowała przyznać równorzędne tytuły laureatom. Laureaci otrzymają dodatkową ocenę celującą z plastyki.

klasy czwarte:

Zofia Kociubińska 4a

Frąckowiak  4a

Maksym Lachiewicz 4b

 

klasy piąte:

 Zuzanna Linka 5a

Gabrysia Przewoźna 5a

Amelia Koźlik 5e

 Anna Walczak 5g

Bartosz Szymlet 5g

Marta Błoch 5g

Maria May 5 h

Karolina Semenków 5h

Michał Wachowski 5d

Kornelia Malinowska 5e

 

klasy szóste:

Maja Mielcarek kl. 6c

Jakub Kędziora kl. 6c

Adrianna Vinny 6h

Pudliszewska Michalina kl. 6b

Tymon Mielcarek 6e

Marta Warchalewska 6g

 

klasy siódme:

Lena Kokot 7a

Agnieszka Uzar 7d

Borys Kowaliński 7c

Julia Tórz 7c

Weronika Kozak 7c