Home

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_DOWNLOAD_ACCESS] The image is not available for download; you lack access permissions or the image no longer exists.

15 styczna 2020 r. dzieci z klas I-III wzięły udział w Interaktywnym Widowisku Multimedialnym „Kot w butach”. Przedstawienie miało ukazać dzieciom od zaplecza pracę aktora, kierownika planu, realizatora dźwięku, operatora obrazu. Teatr Show tworzy widowiska w taki sposób, aby dzieci  brały  udział  w  przedstawieniu.  Zapraszane  są za scenę, przymierzają kostiumy i mogą przez chwilę grać jak prawdziwi aktorzy przed widownią oraz przed kamerą. Prowadzący aktor w czarodziejski sposób wprowadza widzów w tajniki nowoczesnych mediów, pokazując jak powstają filmy animowane oraz fantastyczne, a następnie tłumaczy jak będą zgrywne poszczególne części. Podczas całego przedstawienia mogliśmy się wiele nauczyć o świecie filmu, a także dzieci mogły stać się jego częścią. Nasi mali aktorzy wykazali się odwagą i zupełnym brakiem tremy.

Zapraszamy do obejrzenia bajki  z udziałem naszych uczniów:)

https://www.youtube.com/watch?v=JLwTzxgT9Jw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3MfK4GgXTXDwEDVTqTSv0XXOtKAlbRjmTofesuKNWyyteZsguUaq56YRk