Home

zdjęcia chmur i nieba

Wielkanocne życzenia :)

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XX edycji Konkursu – Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro pod hasłem „Potęga żywiołów Ziemi”, organizowanego przez Oddział Dolnośląski Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego we Wrocławiu. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. W gronie tegorocznych laureatów półfinałów obejmujących swoim zasięgiem województwo dolnośląskie i wielkopolskie, znalazły się uczennice klasy 6 e – Karolina Pazoła oraz Olga Balcerek. Praca wykonana przez Karolinę Pazołę zyskała największe uznanie komisji konkursowej i zajęła pierwsze miejsce. Olga Balcerek znalazła się w czołówce laureatów, których prace zostały wyróżnione.

Karolina uczestniczyła w finale konkursu, który odbył się w Państwowym Instytucie Geologicznym w Warszawie, gdzie zajęła piąte miejsce.