UWAGA !!!

W związku z sytuacją pandemiczną i zawieszeniem pracy stacjonarnej w szkołach podstawowych do 11.04.2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nastąpi zmiana terminów prób sprawności fizycznej do wszystkich oddziałów sportowych. Proszę śledzić na bieżąco naszą stronę internetową

Aktualności

Uczniowie klas piątych Naszej Szkoły udowodnili, że nawet podczas nauczania zdalnego nie można się nudzić na lekcjach biologii i można przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Uczniowie w ramach lekcji o grzybach wyhodowali pleśniaka, poznając tkanki i organy roślinne zbadali kierunek transportu wody w roślinie oraz zbadali wpływ temperatury na intensywność parowania wody przez liście.

W marcu ogłosiłam konkurs dla dzieci na wykonanie najpiękniejszej palmy wielkanocnej, baranka, pisanki czy kartki. Na to zaproszenie odpowiedziało 20 uczniów z klas 1,3 i 4.

W miesiącu marcu odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla klas III „Mistrz Matematyki”. Najpierw uczniowie wzięli udział w eliminacjach klasowych. Następnie najlepsi rywalizowali w etapie szkolnym.

W dniach od 17 do 19 marca w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy ósmoklasisty.