ZDALNE NAUCZANIE - informacje

Uwaga!!!
Dokumenty związane z rekrutacją do klas 1 z obwodu i spoza obwodu a także klas 4 - sportowych oraz inną korespondencję proszę przesyłać na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub wrzucać do skrzynki podawczej, która znajduje się w holu szkoły – parter – wejście od parku.
W holu szkoły można także pobrać dokumenty dotyczące rekrutacji.
W sprawach pilnych – wyjątkowych, wymagających bezpośredniego kontaktu z sekretariatem, proszę dzwonić na nr tel 65 520-40-05 (wówczas pracownik podejdzie do drzwi) w godzinach 8.00 - 14.00.

Beata Mrosek

Szanowni Państwo

W związku z decyzją MEN wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa dotyczącą zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 16 do 25 marca br.

INFORMUJEMY,

że niewykorzystane środki finansowe spowodowane przerwą w zajęciach przeznaczone na obiady dla Państwa dzieci będą przesunięte na kolejny miesiąc. Termin wydawania deklaracji dotyczących obiadów na kolejny miesiąc zostanie podany w momencie wznowienia zajęć szkolnych.